Facebook

6000 TL ve üzeri siparişinizle birlikte Aura Pırlanta'dan Pırlantalı Gümüş Kolye hediye!

Hakkımızda


Aura Pırlanta, yirmi yıllık toptan mücevher satış deneyimi ve ihracattaki üstün başarısıyla, değerli müşterilerimize perakende dünyasının zarif parıltısını sunuyor. Aura Pırlanta'yı tercih ettiğinizde, yıllardır dünyanın dört bir yanına toptan ihraç ettiğimiz, en yüksek kalite işçilikle üretilen mücevher ve altın ürünlerine sahip olacaksınız.

Tüm ürünlerimiz, İstanbul Kapalıçarşı'daki özel atölyelerimizde en ince detaylara kadar incelenerek, uzun yılların deneyimine sahip ustalar tarafından özenle el işçiliğiyle hazırlanır. Hazırlanan her ürün, zarif bir mücevher kutusu içinde sunulurken, mücevher sertifikasıyla birlikte güvence altına alınır ve sigortalı olarak adresinize teslim edilir.

Her Aura Pırlanta ürünü, on iki ayrı kişi tarafından üretim aşamasında titizlikle işlenir ve kontrol edilir. Daha sonra kamera gözetiminde paketlenen ürününüz, sigorta şirketimize teslim edilir ve ardından Yurtiçi Kargo ile güvenli bir şekilde size gönderilir. Ürününüz, elinize ulaşana kadar Aura Pırlanta'nın sigortası ve garantisi altındadır.

Aura Pırlanta, satış sonrası destekle de yanınızda olmaya devam ediyor. Ürünlerimizin kalitesine olan güvenimizden dolayı, her satın aldığınız ürüne ömür boyu "bakım garantisi" sunuyoruz.

Ayrıca, Aura Pırlanta, hayallerinizi süsleyen ve özel olarak tasarlanmasını istediğiniz ürünler konusunda siz değerli müşterilerimize destek vermektedir. Dilediğiniz ürünü, uzman ustalarımızın özenle üretmesi için sipariş verebilirsiniz.

FİYAT POLİTİKASI

Ürünlerimizi piyasa fiyatlarının çok altında sunabilmemizin ana nedeni, toptan üretici olmamızdır.

Aura Pırlanta, yurt dışındaki birçok firmaya üretim yapmaktadır. Pırlantalarımızın tamamı, dünyanın çeşitli bölgelerindeki "elmas kesim fabrikalarından" doğrudan tedarik edilmektedir. Bu pırlantalar, Kapalıçarşı'daki özel atölyelerimizde işin uzmanı olan ustalarımız tarafından titizlikle altına işlenir ve mücevhere dönüştürülerek sizin beğeninize sunulur.

Büyük markaların yüksek reklam harcamaları ve yüksek mağaza kiraları gibi ek maliyetlerimiz olmadığı için, bu tasarrufu doğrudan kâr marjımıza yansıtarak her ürünümüzü piyasa fiyatlarından çok daha uygun fiyatlarla sunabiliriz.

Ayrıca, tektaş ve beştaş yüzüklerimizin birçoğunda HRD ve GIA sertifikaları sunuyoruz, böylece alışveriş yaparken daha fazla güven duymanızı sağlıyoruz. Diğer ürünlerimizin tamamı, konusunda uzman ve eğitimli pırlanta uzmanları (gemologlar) tarafından incelenmiş ve sertifikalandırılmış olarak size gönderilir.